Карантинні заходи в Сокільській ЗОШ продовжено до 31 серпня

Дата: 11.08.2020 13:55

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«CОКІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА   І-ІІІ СТУПЕНІВ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Наказ №45

По Сокільській ЗОШ І-ІІІ ступенів                                                   від 10.08.2020 р.

Про  продовження карантинних

заходів

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», на виконання вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освітив період карантину в зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)», з метою створення безпечних умов навчання та виховання здобувачів освіти, інших учасників освітнього процесу,

НАКАЗУЮ:

1.  Продовжити карантин до 31 серпня 2020 року.
  2. Дотримуватися визначених вимог щодо зонування окремих адміністративно-територіальних одиниць на «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
  3. Працівникам школи забезпечити безумовне виконання вимог постанови Головного Державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освітив період карантину в зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Тимчасові рекомендації», що додаються.
  4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Воїнській В. П., класним керівникам :
    1. Здійснювати систематичний контроль за виконанням Тимчасових рекомендацій здобувачами освіти.
    2. Ознайомити працівників закладів освіти, батьків та здобувачів освіти з основними вимогами Тимчасових рекомендацій.
  5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                     О. А. Марцісь