У нашому освітньому заклад створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами та  забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень, а саме:

• будівля закладу, де перебувають вихованці, облаштована зручними переходами;
  • східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат, приміщень загального користування;
  •  створена ресурсна кімната

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі.  Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – люмінесцентних ламп та ламп розжарювання.  У закладі дотримується повітряно–тепловий режим.  Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим  особливостям дітей.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.

Діти мають змогу здобувати освіту в навчальних кабінетах та ресурсній кімнаті з обладнаним освітнім простором, який спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини.