Вступ першокласників до учнівської організації "Сокіл"

Дата: 25.11.2020 17:02
Кількість переглядів: 128

Гарною традицією у Сокільській ЗОШ І-ІІІ ступенів стала щорічна посвята першокласників у соколята, бо саме вони, першачки, поповнюють учнівську організацію «Сокіл». Це незвичайне свято, адже, щоб стати соколятком потрібно багато знати, бути умілим, чемним.

25 листопада шкільну  учнівську організацію «Сокіл» поповнилась новим гуртом.

Першокласників зустріли дівчатка, в яких вони впізнали україночок. На протязі свята україночки  запитували у першокласників чи знають вони, що таке Батьківщина, чи люблять читати книги, загадували їм загадки, які малюки із задоволенням відгадували.

Голова ради товариства «Сокіл» Ольга Антонюк, ознайомила майбутніх соколят із законами організації «Сокіл». Діти створили свій гурт «Вулик», пролунало гасло і пісенька новоствореного гурту.  Україночки прикріпили юним соколятам емблеми.

В урочистій обстановці голова ради товариства «Сокіл» Антонюк Ольга вручила першокласникам прапорець їхнього гурту. Привітали юних соколят директор школи Марцісь О. А., ЗВР Полякова І. А., педагог-організатор Гелембйовська Н. М.

Ну, що ж, соколята, ставши членами організації «Сокіл», стали на сходинку дорослішими. Закони організації зобов’язують любити і поважати батьків, рідну мову, свою Батьківщину- Україну, поважати свій народ та національні символи, бути вірними в дружбі, захищати слабших, бережно ставитися до природи. Ми віримо, що юні соколята будуть гідними нащадками кращих традиції нашої організації.